žmogiškųjų išteklių konsultantas

žmogiškųjų išteklių konsultantas
žmogiškųjų išteklių konsultantas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, konsultuojantis ir remiantis darbuotojus sprendžiant jų atlyginimo, kvalifikacijos kėlimo ir mokymo klausimus. Jis taip pat yra atsakingas už darbuotojų įdarbinimo ir mokymo sistemos plėtrą, jos įdiegimą darbovietėje ir sudarytų darbo sutarčių vykdymą. atitikmenys: angl. human resources consultant pranc. consultant de ressources humaines, m šaltinis Vadovai ir vadybininkai : trikalbis [lietuvių-anglų-prancūzų] aiškinamasis žodynėlis : 217 terminų / [Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba ; parengė Danguolė Andriuškevičienė, Algirdas Tamulevičius, Vytautas Valiukėnas]. – Vilnius : Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba, 2006

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • consultant de ressources humaines — žmogiškųjų išteklių konsultantas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, konsultuojantis ir remiantis darbuotojus sprendžiant jų atlyginimo, kvalifikacijos kėlimo ir mokymo klausimus. Jis taip pat yra atsakingas už darbuotojų įdarbinimo ir …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • human resources consultant — žmogiškųjų išteklių konsultantas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, konsultuojantis ir remiantis darbuotojus sprendžiant jų atlyginimo, kvalifikacijos kėlimo ir mokymo klausimus. Jis taip pat yra atsakingas už darbuotojų įdarbinimo ir …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”